Leasing BMW 3 – czy to się opłaca?

BMW 3 leasing

BMW serii 3 to model należący do klasy średniej. Jest to jeden z najpopularniejszych samochodów BMW, co więcej – świetnie się sprzedaje. Od samego początku opisywany model stale zyskuje uznanie nowych kierowców i zdobywa różnego rodzaju nagrody i wyróżnienia.

BMW serii 3 – wielozadaniowe auto

Warto wspomnieć tutaj na przykład o tytule Światowego Samochodu Roku 2006. To jednak nie wszystko. BMW 3 zdobył kilkadziesiąt razy z rzędu jedno z czołowych miejsc w rankingu na auto roku według „Car and Driver”. Aktualnie dostępna jest już szósta generacja modelu BMW 3, która także świetnie się sprzedaje. Co więcej, wielu kierowców jest zainteresowanych leasingiem BMW 3 oraz korzysta z tego rodzaju ofert. Jest to mariaż kredytu oraz dzierżawy samochodu. Dzięki takiemu rozwiązaniu można z powodzeniem nabyć samochód BMW serii 3 nawet wówczas, gdy na koncie nie mamy milionów.

Opcja leasingu

Leasing BMW 3 (https://bmwdirect.pl/model/seria-3,sedan) to idealna propozycja na przykład dla osób, którzy chcą nabyć samochód szybko i bez zbędnych formalności przy zaangażowaniu minimalnych środków własnych bez konieczności decydowania się na kredyt. Z leasingu BMW 3 korzystają często także przedsiębiorcy, którzy chcą w znacznym stopniu obniżyć podatki. Zaletą leasingu samochodu BMW serii 3 jest również możliwość wymiany samochodu po kilku latach, brak konieczności zamrożenia środków wolnych, czy też niskie i w większości przewidywalne koszty. 

BMW 3 leasing

Należy wiedzieć, iż w trakcie trwania umowy leasingowej dotyczącej samochodu BMW 3 pojazd nie jest własnością osoby decydującej się na leasing. Ma on wyłącznie prawo do użytkowania przedmiotu umowy. Istnieje jednak możliwość wykupienia samochodu po zakończeniu umowy, zazwyczaj na preferencyjnych warunkach, dzięki czemu leasing jest jak najbardziej opłacalną opcją dla obu stron. Należy bowiem pamiętać, iż wykupienie samochodu przez leasingobiorcę jest możliwe, ale nadal nie jest to przymus.