Konfigurator BMW X6

bmw x6

Niecałe trzy tygodnie temu wraz z żoną mieliśmy przyjemność konfigurować nasze wymarzone auto, mowa o BMW x6 z roku 2020. Generalnie myśleliśmy, że jest to zdecydowanie łatwiejsze, kolokwialnie, mówiąc idziesz do salonu wybierasz kolor auta, czy kolor tapicerki. Ale w rzeczywistości jest inaczej.

Wyposażanie auta BMW.

Po przyjeździe do siedziby odbioru auta, zastanowiliśmy się nad kolorem, często jest tak, że konfigurator na stronie BMW nie odwzorowuje autentycznej jakości lakieru, w takim wypadku warto wybrać kolor na miejscu, ponieważ możemy zobaczyć go na innych samochodach. Przy każdym modelu zmiany są inne, nie zawsze możemy zmienić niepasujące nam elementy na przykładzie BMW x6 mogliśmy zmienić kolor, kierownice, przeszycia na pasach, tapicerkę, głośniki i wiele więcej, a w modelach elektrycznych często te konfiguracje są zdecydowanie uboższe ograniczając się od 2 do 3 kolorów i ewentualnie trzech rzeczy w środku auta, co za tym idzie warto jest przed wyborem auta zwrócić uwagę na zmiany, które możemy zastosować, w przypadku BMW x6 nie jest to problemem, aby wymienić kolor skóry, ale w innych modelach możemy mieć mniejsze pole do popisu.

bmw x6
https://bmwdirect.pl/model/x6,suv

W środku auta nie mieliśmy zamiaru zmieniać zbyt dużo rzeczy najbardziej zależało nam na zmianie koloru skór na beżowy oraz skóry na kokpicie na drewno. Wszyło to świetnie. Ale cena pozostawia wiele do życzenia, gdyż te zabiegi kosztowały nas kilka dobrych tysięcy złoty. Ustawiając auto pod swoje preferencje pamiętaj o swoim budżecie, bo przy zmianie wszystkich możliwych rzeczy możemy zatrzymać się na sumie nawet kilkunastu tysięcy złoty, które praktycznie dochodzą do stu tysięcy złotych. Auto, które wybraliśmy było bez dodatkowego pakietu MPower, przy flagowych modelach cena auto może być na prawdę bardzo duża dlatego zdecydowaliśmy się na standardowy model, z którego jesteśmy bardzo zadowoleni.