Nowoczesne opony Blizzak LM005

bridgestone_blizzak_lm005

Opony Bridgestone Blizzak LM005 nie bez powodu cieszą się tak dużym uznaniem na rynku. Łączą w sobie doskonałą jakość z zastosowaniem nowoczesnej technologii. Czym się cechują? Jakie mają zalety? Jakie korzyści daje skorzystanie z oferty Bridgestone?

Marka Bridgestone

Warto zauważyć, że Bridgestone jest największym producentem opon i wyrobów gumowych na całym świecie. Firma istnieje na rynku od 1931 roku i została założona przez Shōjirō Ishibashiego – w Japonii, w mieście Kurume. Ostatnio sporym zainteresowaniem cieszą się opony Blizzak LM005, jakie są przeznaczone do jazdy po mokrej i zaśnieżonej nawierzchni. Są to produkty bezkolcowe, które doskonale poradzą sobie do użytkowania w umiarkowanym oraz łagodnym klimacie w Europie. Cechami charakterystycznymi tych opon są:

  • doskonała jakość,
  • doskonałe parametry hamowania i przyczepność na śniegu,
  • klasa A na etykiecie UE co do parametrów jazdy na nawierzchni mokrej,
  • dostępna nowoczesna technologia dla wielu rozmiarów. 

Dobra jakość i atrakcyjna cena

Podczas doboru opon Bridgestone warto mieć na uwadze fakt, że łączą one w sobie atrakcyjną cenę i dobrą jakość. Z  tego względu kierowcy chętnie sięgają po takie ogumienie, jakie doskonale spełni ich oczekiwania. Zakupu możemy z łatwością dokonać w internetowym sklepie. W razie wątpliwości nie bójmy się poprosić o pomoc sprzedawców w sklepie, którzy służą cały czas pomocą i wsparciem. Wieloletnie doświadczenie marki przekłada się na ciągły rozwój i dostarczanie takich opon, jakie dadzą komfort.