Czym charakteryzują się opony dębica frigo 2?

opony dębica frigo 2

Model opony dębica frigo 2 charakteryzuje się przede wszystkim tym, że użyty w nim bieżnik został zapożyczony z opony Goodyear UltraGrip 5, która została wielokrotnie nagradzana. 

Jakie są atuty opon dębica frigo 2?

Do zdecydowanie najbardziej istotnych atutów tego modelu opon należy zaliczyć użycie nowoczesnej mieszanki gumowej. Umożliwi ona na osiągnięcie właściwej elastyczności w warunkach, jakie panują zimą. Ponadto produkt posiada niewielką masę, co zapewnia nie tylko niskie zużycie paliwa, ale również niskie opory toczenia. 

Producent zastosował również w modelu bieżnik kierunkowy z bardzo dobrze zaprojektowanym systemem rowków. Gwarantują one bardzo dobrą przyczepność zarówno w śniegu, jak i błocie. 

Osoby tworzące model opony dębica frigo 2 uwzględniły maksymalną optymalizację konstrukcji. największy nacisk został położony na trwałość. Praca specjalistów oczywiście przyniosła bardzo dobry rezultat. Do sprzedaży trafiła bowiem opona zimowa, która cechuje się wysoką odpornością na różnego rodzaju ścieranie. 

opona dębica frigo 2

Co klienci cenią w modelu opony dębica frigo 2?

Dla każdego kierowcy jak wiadomo bardzo istotne znacznie ma fakt czy ogumienie jest stabilne. Jak wiadomo bardzo duża liczba ekonomicznych modeli opon na ma rewelacyjnych parametrów jeżeli chodzi o ten aspekt. Z kolei w modelu opon dębica frigo 2 został przez producenta zastosowany system rowków poprzecznych, a także obwodowych. W ten sposób kierowca ma zapewnione bezpieczeństwo, a także bardzo wysoki komfort jazdy nawet na bardzo mokrej nawierzchni.