Czy warto skorzystać z leasingu BMW?

bmw x1

Leasing BM to usługa, z której korzysta coraz więcej osób. Nie od dziś wiadomo, że korzystanie z pojazdu w ramach leasingu pozwala sporo zaoszczędzić i nie wymaga zaciągania kredytu na kupno wymarzonego pojazdu. Jakie zalety ma leasing BMW? Jak kształtuje się cennik?

BMW cennik

Cennik użytkowania auta w ramach leasingu jest bardzo różnorodny i zależy od wielu opcji. Przede wszystkim znaczenie ma model auta, okres użytkowania, czy dodatkowe usługi, z jakich zamierzamy skorzystać. Jeśli nie wiemy, jakich cen się spodziewać, warto zajrzeć tutaj i skorzystać z konfiguratora. Doradztwo w ramach leasingu pozwoli nam uniknąć kłopotów i sprawi, że dobierzemy najbardziej dogodne rozwiązanie dostosowane do naszych oczekiwań. Za jeden model auta płacić będziemy nieco mniej, za inny trochę więcej. Ustalenia cenowe są określone w umowie leasingowej, która wskazuje, jakie raty miesięczne będziemy opłacać.

Leasing BMW

BMW leasing ma wiele zalet, które zachęcają do skorzystania z oferty. Na uznanie zasługuje łatwa procedura leasingowania i wygoda w użytkowaniu pojazdu. Zaletą jest też skorzystanie z mniejszych wymogów finansowych – nie musimy mieć wysokiej zdolności kredytowej w przypadku starania się o auto. Całość przebiega sprawnie, a uproszczone procedury pozwalają szybko korzystać z wymarzonego pojazdu. Firma ma możliwość pozyskania do floty lepiej wyposażone i bezpieczniejsze auto, co jest kolejnym atutem. 

bmw x1

Z leasingiem wiąże się niższy koszt pozyskania środka, co odnosi się do mniejszego ryzyka i niższych potencjalnych kosztów windykacyjnych. Zyskujemy sporą elastyczność w trakcie sporządzania umowy i możemy ubiegać się o atrakcyjne produkty dodatkowe (pakiet assistance, wymiana opon, ubezpieczenie samochodu). Nie bez powodu leasing BMW cieszy się tak dużym uznaniem na rynku. To opcja wygodna i funkcjonalna.