Najlepszy tor w kraju?

tor driftowy

Sporty motorowe zdobywają w Polsce coraz to nowe rzesze fanów. Coraz więcej mężczyzn, ale także i kobiet, chciałoby spróbować swoich sił w jeździe superautami. Rynek nie znosi  próżni, więc naprzeciw ich oczekiwaniom wychodzą projekty takie, jak tor Słomczyn, gdzie można sprawdzić się w jeździe takimi pojazdami, jak supernowoczesny bolid KTM X-Bow albo prawdziwymi klasykami gatunku, np. Ferrari 458 Italią lub Dodge’em Viper. To gwarancja niezapomnianych emocji.

Nie da się porównać jazdy na torze z tą po normalnych ulicach

Różni się nie tylko moc samych samochodów, ale przede wszystkim rodzaj i klasa nawierzchni oraz bezpieczeństwo, o które dbają najlepsi w swoim fachu eksperci. Dodatkowo tor wyścigowy Słomczyn jest położony w niedalekiej odległości od Warszawy i bardzo blisko Grójca, co zapewnia dogodny dojazd wszystkim tym, którzy są zainteresowani sportową jazdą. No i jest czynny przez zdecydowanie większą część roku.

tor wyścigowy słomczyn

Tor Słomczyn to jeden z najbardziej rozbudowanych obiektów tego typu w kraju. Odbywają się tu różnorodne zawody i imprezy cykliczne, takie jak Driftingowe Mistrzostwa Polski czy Mistrzostwa Polski Rallycross. Sprzyja temu infrastruktura, która praktycznie nie ma sobie równych i fakt, że tor należy do nowszych i jego budowa została zakończona w 2016 roku. Można tam zorganizować nie tylko imprezę firmową, ale także urodziny albo sprezentować komuś kartę podarunkową, którą będzie mógł wykorzystać przez okres całego roku.