Czy warto nakładać na samochód wosk?

Czy warto nakładać na samochód wosk

Uwielbiasz swoje auto i zależy Ci na tym, aby zawsze prezentowało się idealnie? Oprócz sprzątania wnętrza i mycia samochodu z zewnątrz, na przykład na myjni bezdotykowej – powinieneś nakładać na swoje auto wosk.

Wosk meguiars – jakie efekty daje?

Zastanawiasz się co on tak naprawdę daje? Można powiedzieć, że tworzy na naszej karoserii warstwę, powłokę hydrofobową, która w wielu sytuacjach potrafi się utrzymywać nawet do kilku miesięcy! Czas działania wosku to czas, w którym chronimy lakier przed deszczem, ale również zmniejszamy ryzyko wystąpienia znienawidzonych przez nas wszystkich rys. Co więcej, woskowanie samochodu potrafi również zapobiec korozji. 

Niezależnie od tego czy posiadasz firmę, która zajmuje się detailingiem czy zamierzasz zadbać o auto we własnym zakresie – powinieneś wyposażyć swój garaż w profesjonalny wosk samochodowy o jak najlepszej jakości.

wosk meguiars

Jaki wosk warto kupić? 

Wosk meguiars dostępny w sklepie shiningcar to propozycja dla osób wymagających, którym jednocześnie zależy na dość niskiej cenie. Jego nowa technologia może być stosowana nawet w bezpośrednim działaniu promieni słonecznych i nie pozostawia białego nalotu na plastikach, jak i elementach wykończeniowych karoserii. Wystarczy go rozpylić i zetrzeć. Ochrona i przepięknie wyglądające skraplanie wody powinna być zachowana na okres następnych tygodni. 

Wosk meguiars w sprayu to bardzo wygodny kosmetyk samochodowy, który pomoże nam przywrócić dawny blask auta. Spraw, aby Twój samochód znów wyglądał nienagannie i skupiał na sobie wzrok wszystkich innych uczestników ruchu.