Ciarki na plecach gwarantowane

Ferrari na torze

Przejażdżka Ferrari to świetna atrakcja na weekendowe popołudnia dla całych rodzin. Panie, panowie oraz i dzieci mogą skorzystać z takiej przygody i przejechać się niezwykle szybkim, mocnym i sportowym samochodem po specjalnie do tego przygotowanym torze.

1. Przekonaj się sam

Taką przejażdżkę Ferrari można wykupić dla siebie lub dla kogoś bliskiego. Wówczas, otrzymuje się voucher ważny przez 12 miesięcy, który w każdej chwili można wykorzystać. Przejażdżka Ferrari obejmuje kilka okrążeń jazdy po torze, profesjonalny strój oraz fachowe, szybkie szkolenie, którego dokonują instruktorzy przed startem. Obowiązkowo, na tor należy się stawić z dokumentem tożsamości i prawem jazdy. Osoby, które nie mogą kierować samochodem, również mogą skorzystać z tej atrakcji – będą zajmować miejsce pilota obok świetnego kierowcy rajdowego.

2. Mocne wrażenia

Głośny silnik znajdujący się tuż przed kierownicą, manualna skrzynia biegów, sportowa moc oraz niezwykle eleganckie gabaryty samochodu, dostarczają wiele emocji już przed startem. Każdy, kto usiądzie za sterami takiego auta, szybko poczuje, że żyje. Sama jazda będzie wisienką na torcie – przygodą, która na dobre utkwi w naszej pamięci. Co ciekawe, atmosfera na torze jest również wyjątkowa. Pracują tam prawdziwi fanatycy sportowych samochodów oraz szybkiej jazdy. Ponadto, można dowiedzieć się o samochodach wielu, cennych informacji od samych profesjonalistów – zawodowych kierowców rajdowych.

3. Przeżycie dla całej rodziny

Wiele osób przybywa w takie miejsca z całymi rodzinami, z przyjaciółmi a nawet z kolegami z pracy. Wówczas, każdy po kolei, spróbuje swoich sił w czerwonym, sportowym Ferrari. Nie trzeba się bać o swoje bezpieczeństwo. Nad wszystkim czuwają pracownicy, którzy dokładają wszelkich starań, by każdy czuł się komfortowo i bezpiecznie na torze. Mile widziane są także dzieci – im na pewno spodobają się auta, które zazwyczaj widzą wyłącznie w amerykańskich filmach. Tutaj, na miejscu, wszystko jednak wygląda dużo lepiej i ciekawiej.