BMW X5 leasing

BMW X5 leasing

Popularną formą nabywania aut, w szczególności w firmach jest leasing. Wybór tej opcji związany jest z wieloma korzyściami płynącymi zarówno dla spółki, jak i samego przedsiębiorcy.

Atrakcyjną ofertę posiada popularny producent pojazdów – BMW, głównie w przypadku cieszącego się niezawodnością słynnego modelu X5 – SUV’a wyższej klasy. Za wyborem tej serii przemawiają przede wszystkim:

  • świetny, dynamiczny i jednocześnie niezwykle oszczędny silnik wysokoprężny, dający mnóstwo możliwości dla właściciela samochodu,
  • napęd na cztery koła, umożliwiający bezpieczną jazdę nawet podczas bardzo niekorzystnych warunków atmosferycznych,
  • dopracowany układ kierowniczy oraz zaawansowane zawieszenie oparte na miechach pneumatycznych,
  • dobre osiągi i fenomenalny komfort jazdy,
  • bogate wyposażenie wnętrza, uwzględniające wiele dodatkowych akcesoriów,
  • przestronny bagażnik, który z pewnością pomieści sporą ilość bagaży.

Dzięki wyżej wymienionym zaletom auto znakomicie sprawdzi się w przypadku właścicieli spółek, wybierających się systematycznie w dłuższe trasy oraz na wyjazdy służbowe. Strzałem w dziesiątkę jest wybór BWM X5 w leasingu, dostępne na BMWDirect.pl

Leasing – mądry wybór na lata

W dzisiejszych czasach coraz więcej przedsiębiorstw stara się nabywać nowe pojazdy za możliwie najniższą stawkę. Wynika to między innymi z nieustannej potrzeby podróży firmowych oraz wyjazdów na różnego typu szkolenia. BMW X5 leasing to świadoma decyzja, która łączy w sobie minimum formalności, niezwykłą wydajność i atrakcyjną cenę. Zaawansowana technologia oraz luksusowy wygląd samochodu osobowego budzi podziw oraz pozwala na wyróżnienie się z tłumu. W porównaniu do innych form kredytowania w banku oraz kwoty wyjściowej tego popularnego modelu na rynku wtórnym, niewątpliwie jest to najkorzystniejsza opcja pod względem finansowania. Podsumowując – leasing BMW serii X5 to inwestycja w przyszłość.