Wynajmij auto i podróżuj komfortowo

wynajem samochodów Kraków

Nawet jeżeli nie mamy dostępu do własnego samochodu wciąż możemy komfortowo podróżować po mieście. Dotyczy to zarówno osób przybywających do Krakowa w celach turystycznych, jak i w celach biznesowych. Jest to możliwe dzięki ofercie wynajmu samochodu. Co może zaoferować wypożyczalnia aut?

wynajem samochodów Kraków

Auto na każdą kieszeń

Auto na każdą kieszeń jest ofertą, którą zaoferować może niemalże każda wypożyczalnia samochodów Kraków ze względu na dużą konkurencję tego rodzaju punktów może zagwarantować bardzo atrakcyjne ceny wynajmu. Oczywiście to ile będzie kosztować doba korzystania z wynajętego pojazdu będzie zależne od tak wielu czynników jak klasa interesującego nas samochodu, ilość przejechanych tymże pojazdem kilometrów oraz od okresu korzystania.

Jeżeli jedynym wymaganiem jaki stawiamy przed wypożyczonym samochodem jest komfort użytkowania możemy liczyć na najem w cenie od 150 do 200 zł za dobę jazdy. Najdroższe dostępne w wypożyczalniach samochodów w Krakowie auta luksusowe mogą kosztować od 1000 do 1200 zł za dzień korzystania. Oznacza to, że każdy odnajdzie pojazd w odpowiadającym mu zakresie cenowym.

Wymagania wypożyczalni samochodów

Niezależnie od tego, z której wypożyczalni samochodów w Krakowie skorzystamy musimy być posiadaczami ważnego prawa jazdy. Ponadto część z usługodawców wymaga abyśmy byli posiadaczami tegoż prawa jazdy od określonego czasu. Innym często stawianym wymogiem przed potencjalnym klientem jest ukończenie 25 roku życia.Zanim wynajmiemy samochód należy zachować w świadomości, że oprócz opłaty za wynajem będziemy musieli wnieść odpowiednią kaucję, która będzie zależna między innymi od klasy interesującego nas samochodu.