Jak wygląda i czym się charakteryzuje tor wyścigowy w Białymstoku

Tor znajduje się w środku parku z restauracją zewnętrzną, gdzie można usiąść, zrelaksować się i zjeść smaczny posiłek. Restauracja zewnętrzna toru jest ozdobiona różami. Park można również wynająć na imprezy. Patio toru ma powierzchnię ponad 1000 metrów kwadratowych i może być wynajmowane na wesela i inne uroczystości. Restauracja zewnętrzna toru jest udekorowana różami. Park można również wynająć na imprezy.

Jak zagospodarowany jest teren toru wyścigowego w Białymstoku?

Tor posiada bardzo duży ogrodzony teren paddocku, na którym przebywają zespoły i kierowcy podczas wyścigów. Teren paddocku jest ogrodzony wysokim płotem, więc żadne samochody nie mogą wydostać się poza ten teren.

Obszar paddock obejmuje zewnętrzny kompleks z parkingiem, szatniami i centrum medialnym. Obszar paddock toru może pomieścić ponad 250 samochodów. Obszar padoku toru ma pojemność dla więcej niż 250 samochodów.

Kilka krytycznych zakrętów na torze w Białymstoku

Tor zaczyna się od słynnej linii startu i mety. Od tego miejsca, jest to prosty strzał w dół głównej ulicy i przez pierwszy zakręt, który jest ciasnym lewym zakrętem. Tor kontynuuje się za zakrętem i w dół głównej ulicy.

Z tego miejsca widać Stadion Miejski w Białymstoku gdzie można się zatrzymać i zrobić zdjęcia. Niedaleko od zakrętu widać również park i inne obiekty. Po lewej stronie widać Biały Staw, a za nim Białostocką Arenę. Na końcu głównej ulicy widać zakręt nr 1. Te miejsca sprawiają, że tor wyścigowy wschodzący Białystok https://autonator.pl/tor/bialystok, jest tak atrakcyjny zarówno dla przyjezdnych, jak i lokalnych użytkowników dróg.

Szybkość, jaką osiągniesz na torze w Białymstoku

Po skierowaniu się z powrotem z zakrętu nr 1, tor skręca w lewo i przechodzi przez drugi zakręt. Jest to bardzo ciasny zakręt, z którego można zobaczyć Biały Staw. Każdy z tych zakrętów, jak i będące na torze proste pozwalają rozwinąć prędkość rzędu ponad 250 km/h. To sprawia, że tor wschodzący Białystok, który jest w Białymstoku cały czas staje się tak atrakcyjny.